Limburg Sport is een project van de Provincie Limburg

Voortgezet onderwijs

 Een Topsport Talenteschool is een school in het voortgezet onderwijs. Talenten krijgen hier de mogelijkheid om hun topsport- en talentontwikkeling te combineren met onderwijs.  Hieronder vind je een overzicht van alle Topsport Talentscholen in Limburg. 

Dacapo College, Sittard

Dacapo College, Sittard

Peter-Paul Bex | +31 467820800 | p.bex@dacapo-college.nl
Klik hier voor meer informatie

Trevianum, Sittard

Trevianum, Sittard

Jan Deuss | +31 464206907 | j.deuss@trevianum.nl
Klik hier voor meer informatie

College Den Hulster, Venlo

College Den Hulster, Venlo

Ron Spruit | + 31 773590369 | rspruit@ogvo.nl
Klik hier voor meer informatie

Het College, Weert

Het College, Weert

Yves van Erum | +31 49565770 | y.vanerum@stichtinglvo.nl
Klik hier voor meer informatie

Philips van Horne, Weert

Philips van Horne, Weert

Twan Belgers | 0495 - 43 10 30 | t.belgers@stichtinglvo.nl
Klik hier voor meer informatie

Het Kwadrant, Weert

Het Kwadrant, Weert

Job Wilms | 0495 - 513666 | j.wilms@stichtinglvo.nl
Klik hier voor meer informatie

Hoger onderwijs

Ook het hoger onderwijs biedt ondersteuning aan om jouw studie en sport zo goed mogelijk te combineren. Denk bijvoorbeeld aan een flexibel lesrooster met ruimte voor trainingen en wedstrijden of extra begeleiding. Zoek je een school in Limburg waar je topsport en studie kunt combineren? Hieronder vind je alle scholen met een topsportregeling. Dit geldt voor Zuyd Hogeschool en Maastricht University. 

Zuyd Hogeschool

Zuyd Hogeschool

Thecla Robroek | +31 (0)45 400 60 60 | thecla.robroek@zuyd.nl
Klik hier voor meer informatie

Maastricht University

Maastricht University

Koen Kroon | +31 43 388 2222 | koen.kroon@maastrichtuniversity.nl
Klik hier voor meer informatie

HAS Hogeschool

HAS Hogeschool

Giel Krutzer | 0888903041 | g.krutzer@has.nl
Klik hier voor meer informatie

Ondek de voordelen van de Sporttalentpas

Met de Sporttalentpas krijg je toegang tot de voorzieningen uit het netwerk. 

Meld je aan voor onze nieuwsbrief