Limburg Sport is een project van de Provincie Limburg

Op dit moment zijn wij bezig met het opzetten van het voorzieningennetwerk. Alle nieuwe sociaal-maatschappelijke voorzieningen worden hier vermeld. Wil je op de hoogte blijven van alle voorzieningen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.

Voortgezet onderwijs

 Een Topsport Talenteschool is een school in het voortgezet onderwijs. Talenten krijgen hier de mogelijkheid om hun topsport- en talentontwikkeling te combineren met onderwijs.  

Dacapo College, Sittard

Dacapo College, Sittard

Peter-Paul Bex | +31 467820800 | p.bex@dacapo-college.nl
Klik hier voor meer informatie

Trevianum, Sittard

Trevianum, Sittard

Jan Deuss | +31 464206907 | j.deuss@trevianum.nl
Klik hier voor meer informatie

College Den Hulster, Venlo

College Den Hulster, Venlo

Ron Spruit | + 31 773590369 | rspruit@ogvo.nl
Klik hier voor meer informatie

Het College, Weert

Het College, Weert

Yves van Erum | +31 49565770 | y.vanerum@stichtinglvo.nl
Klik hier voor meer informatie

Philips van Horne, Weert

Philips van Horne, Weert

Twan Belgers | 0495 - 43 10 30 | t.belgers@stichtinglvo.nl
Klik hier voor meer informatie

Het Kwadrant, Weert

Het Kwadrant, Weert

Job Wilms | 0495 - 513666 | j.wilms@stichtinglvo.nl
Klik hier voor meer informatie

Hoger onderwijs

Ook het hoger onderwijs biedt ondersteuning aan om jouw studie en sport zo goed mogelijk te combineren. Dit geldt voor Zuyd Hogeschool en Maastricht University. 

Zuyd Hogeschool

Zuyd Hogeschool

Thecla Robroek | +31 (0)45 400 60 60 | thecla.robroek@zuyd.nl
Klik hier voor meer informatie

Maastricht University

Maastricht University

Koen Kroon | +31 43 388 2222 | koen.kroon@maastrichtuniversity.nl
Klik hier voor meer informatie

Ondek de voordelen van de Sporttalentpas

Met de Sporttalentpas krijg je toegang tot de voorzieningen uit het netwerk. 

Meld je aan voor onze nieuwsbrief